„Odnaleźć siebie” – wystawa prac plastycznych

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „WEKTOR” serdecznie zaprasza na VII Edycję Wystawy Prac Plastycznych pod nazwą „Odnaleźć siebie…”. To kolejne ważne wydarzenie w działalności 15 placówek. Osoby z niepełnosprawnościami, które są naszymi sąsiadami, przyjaciółmi, członkami naszych rodzin zazwyczaj widzimy w codziennych sytuacjach. Prezentowana wystawa zorganizowana w Muzeum Ziemi Leżajskiej ukazuje ich umiejętności, zainteresowania, jakie potrafią rozwijać przy wsparciu terapeutów.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy w godzinach w dniach 1 czerwca do 31 lipca 2023 r.

Organizator: Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „WEKTOR”
Patronat Honorowy: Starosta Leżajski Marek Śliż.
Partner: Muzeum Ziemi Leżajskiej.
Sponsorzy: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,  Nadleśnictwo Leżajsk- Lasy Państwowe, Komunalna Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków w Sarzynie, Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku.