Powiatowy koncert z okazji zakończenia wakacji pod patronatem Starosty Leżajskiego

Już w najbliższą niedzielę 10 września o godz. 17.00 wraz z Powiatem Leżajskim serdecznie zapraszamy na Powiatowy Koncert z okazji zakończenia wakacji.

Koncert odbędzie się na dziedzińcu przed Muzeum a przed Państwem wystąpi Powiatowa Orkiestra “DIVERTIMENTO” pod batutą Rafała Czarnackiego z towarzystwem solistów Grupy Wokalnej “MERITUM” działającej przy MCK w Leżajsku pod dyrekcją Bartłomieja Urbańskiego, współpraca Jacek Brzuzan.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wykład Romana Federkiewicza (historyka Muzeum) “Dzieje starostwa leżajskiego na przestrzeni wieków”, który rozpocznie się o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Muzeum.

Ponadto w trakcie wydarzenia będzie możliwość nieodpłatnego zwiedzania wystawy historii miasta i regionu oraz wystawy etnograficzno – zabawkarskiej.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Starosty Leżajskiego.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!