Zimowe ferie 2017 w Muzeum Ziemi Leżajskiej

Muzeum Ziemi Leżajskiej wzorem lat poprzednich zorganizowało ferie zimowe. W trakcie zajęć uczestnicy brali udział w różnych zajęciach edukacyjnych mających na celu wzbogacenie ich wiedzy w zakresie historii, geografii, przyrody oraz prac plastyczno – technicznych. W zajęciach uczestniczyły dzieci w wieku 6 – 10 lat w rożnych grupach. Podczas zajęć uczestnicy brali udział w pracach zgoła odmiennych od tych, które mają na co dzień w szkole, a ich zainteresowanie spowodowało, że z dnia na dzień chętnych przybywało. Profesjonalna oraz miła kadra zdobyła sobie zaufanie rodziców oraz dzieci, o czym może świadczyć frekwencja uczestników. Pracownicy Muzeum Ziemi Leżajskiej korzystając z doświadczeń i wiedzy lat poprzednich starają się corocznie wzbogacać ofertę edukacyjną w okresie ferii zimowych.