Wizyta Prezydenta RP w Leżajsku

11 września 2018 r. (wtorek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Leżajska na placu przed Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Program prasowy:

Leżajsk

godz. 16.55    Złożenie kwiatów przed Pomnikiem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej 1940 r. oraz Katastrofy Smoleńskiej (plac przed Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20A)

godz.17.00  Spotkanie z mieszkańcami (plac przed Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20A)

Zapraszamy na plac Muzeum Ziemi Leżajskiej już od godz. 16-ej!

Planowane wystąpienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego godz. 15:45 – 16.15.Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 13.00. Obsługa medialna wyłącznie dla akredytowanych dziennikarzy. Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej, markę i numery rejestracyjne wozów transmisyjnych oraz numer telefonu kontaktowego) przyjmuje Pan Jacek Kwieciński Dyrektor Muzeum Ziemi Leżajskiej pod adresem e-mail:dyrektor@muzeum-lezajsk.pl do 10 września (poniedziałek) do godziny 13:00. Informacji dotyczących akredytacji oraz obsługi prasowej udziela Pan  Dyrektor Jacek Kwieciński, nr. tel.:  668 903 173.

Informacji nt. udziału Prezydenta RP w uroczystościach udziela Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta, Joanna Kloch, tel.: 721 800 665.