To dopiero początek zmian i nowości…


W Państwa ręce oddajemy nową stronę internetową. Sami Państwo przyznacie że jest ona od poprzedniej ładniejsza, czytelniejsza i lepiej odpowiada standardom panującym w internecie.

Strona nie zmieniła natomiast swojej podstawowej zawartości: to nadal najlepszy punkt informacyjny o wystawach, wydarzeniach patriotycznych, konferencjach, akcjach społecznych, prelekcjach, konkursach, zajęciach muzealnych i imprezach organizowanych przez Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Ponadto drodzy Państwo pragnę tu wspomnieć, że wraz ze zmianą naszej strony zmieniło się nasze logo. Jego zmiana nie odnosi się wyłącznie do zmiany szaty graficznej oraz do jego kształtu. Zmiana loga symbolizuje w tym znaczeniu zmianę postrzegania i funkcjonowania naszego Muzeum. Chcemy by nasze Muzeum było instytucją, mogącą konkurować z innymi muzeami w województwie i na arenie ogólnopolskiej. Nasze Muzeum będzie instytucją dającą mieszkańcom regionu oraz przybywającym tu turystom bogatą ofertę kulturalną oraz turystyczną, będzie instytucją skutecznie chroniącą dziedzictwo kulturowe Ziemi Leżajskiej oraz promującą jego bogactwo. Muzeum postawi kolejny krok na drodze do osiągnięcia strategicznego celu jakim jest kojarzenie go z instytucją
o wysokiej kulturze, podkreślającą jego wyrazistość, przystępność, otwartość i czyniącym go znanym produktem turystycznym na mapie Województwa Podkarpackiego.

 

Z wyrazami szacunku

Jacek Kwieciński

p.o. Dyrektor Muzeum Ziemi Leżajskiej

 

Muzeum Ziemi Leżajskiej składa wielkie podziękowania firmie DKA Media za profesjonalne przygotowanie w nieodpłatnej formie pakietu identyfikacji wizualnej.