Rozpoczęcie prac modernizacyjnych w Muzeum Ziemi Leżajskiej

Szanowni Państwo informujemy, iż w związku z uzyskanym dofinansowaniem ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wkładem własnym przyznanym przez organizatora placówki czyli przez Powiat Leżajski, Muzeum Ziemi Leżajskiej rozpoczyna inwestycje dotyczącą modernizacji stałej a zarazem najważniejszej ekspozycji w naszym Muzeum tj. Historii Miasta i Regionu.

W związku z powyższym ekspozycja ta od 15 września br. nie będzie otwarta dla zwiedzających. Jednocześnie informujemy, iż pozostałe ekspozycje tj. Etnograficzno – Zabawkarska, Browarnicza oraz ekspozycje czasowe pozostają nadal otwarte dla zwiedzających.

Modernizowana ekspozycja zlokalizowana jest na 164 m2 w budynku głównym Muzeum. Jej modernizacja obejmie uporządkowanie wystawy wg przyjętego porządku tematycznego oraz przewiduje zakup m.in. profesjonalnych gablot, aluram, oświetlenia, zestawów projekcyjnych, ekranów multimedialnych oraz wydruków wielkoformatowych.

Zmodernizowanie tej wystawy z pewnością pozwoli nam na podniesienie jakości przekazu dla Państwa treści tej wystawy.