“Rocznik Muzeum Ziemi Leżajskiej. Tom 2” – promocja

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić na promocję naszego „Rocznika Muzeum Ziemi Leżajskiej. Tom 2”. Jest on kontynuacją „Rocznika” z 2013 roku, wydany w tej samej szacie graficznej i układzie tematycznym artykułów. Składają się na niego rozprawy naukowe, sprawozdania muzealne (lata 2013–2022), recenzje i doniesienia oraz wkładka fotograficzna. Wśród autorów znaleźli się: prof. Józef Półćwiartek, dr Dariusz Półćwiartek, dr Ewa Grin–Piszczek, dr Anna Siciak, Andrzej Chmura, Jacek Kwieciński i Roman Federkiewicz.

Promocja odbędzie się 7 listopada o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej Muzeum. W programie: występ duetu muzycznego z zespołu za5pierwsza, omówienie artykułów przez autorów, poczęstunek oraz możliwość zakupu „Rocznika” w promocyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy.