Recital “Takt żartu i zaufania”

Zespół za5pierwsza oraz Muzeum Ziemi Leżajskiej zapraszają do muzycznego recitalu “Takt żartu i zaufania” z zespołem za5pierwsza! Recital rozpocznie się w piątek 1 lipca o godz. 19.00 w Sali Konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Będzie wzruszająco, poruszająco i trochę z przymrużeniem oka. Pierwszoplanowym bohaterem recitalu będzie Wojciech Młynarski.

Zespół za5pierwsza to grupa przyjaciół która uwielbia muzykować i tworzyć. Skupiają się głównie na piosence artystycznej, która niesie ze sobą przesłanie  i treść. Za5pierwsza brało udział w różnych konkursach muzycznych. Należy nadmienić, iż zostali finalistami Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Sukces ten przyniósł im liczne recitale na terenie całej Polski.

Czym jest dla nich muzyka?
“Jest czarem, chlebem, światem, w którym wszystko mogą – o który się kłócą i trzymają się go bezgranicznie. Czasami tylko jako przechodzień, ale przechodzień który jest w tym świecie całym sobą.”

Wystąpią:
Ewelina – wokal
Tomek – pianino
Łukasz – wokal, cymbałki, saksofon, klarnet
Wojtek – gitara, gitara basowa

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!