Radio Biwak w Muzeum Ziemi Leżajskiej

Radio Biwak w dniu 25 lipca będzie nadawać spod Muzeum Ziemi Leżajskiej.  Radio Biwak na antenie Polskiego Radia Rzeszów w tym roku przyjęło hasło: JEDZIEMY DALEJ!

Po raz 31 Radio Biwak zaprasza na wakacyjną podróż po Polsce i naszym regionie. Dziennikarze odwiedzają wiele miast i miasteczek województwa podkarpackiego, z mikrofonami i kamperem pojawiają się nad Bałtykiem i w Tatrach. Nie zabraknie ich na Wawelu i Zamku Królewskim w Warszawie.

Radio Biwak słuchaczy zabiera w doskonale znane i nieznane miejsca pokazując ich największe atrakcje. Na antenie tej audycji nie brakuje konkursów z nagrodami, cyklów: „Mundialowe To i Owo” i „Poeci Polskiej Piosenki” oraz radiowego serialu o pomnikach przyrody.

Każdą z audycji „Radia Biwak” poprzedza muzyczny starter z ponadczasowymi przebojami oraz kartką z muzycznego kalendarza.

Od godziny 10:00 do 12:00 w każdym wydaniu audycji głos także zabierają zaproszeni goście.