Promocja wiosenna w sklepiku muzealnym

DZIEŃ DZIECKA SIĘ ZBLIŻA – MUZEUM CENY W SKLEPIKU OBNIŻA!

Pandemia koronawirusa to trudny czas dla instytucji kultury. Dlatego też pragniemy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w akcji wsparcia naszej wspólnej instytucji kultury jaką jest Muzeum Ziemi Leżajskiej.

W jaki sposób możecie Państwo przyłączyć się do akcji? Wystarczy odwiedzić nasz stacjonarny sklepik muzealny znajdujący się w budynku głównym Muzeum oraz zakupić jakikolwiek produkt. Z naszej strony przygotowaliśmy dla Państwa okresową promocję cenową z obniżką cen aż do – 30 % – na większość asortymentu.

Do zaoferowania mamy: tradycyjne drewniane zabawki w tym te wykonywane na miejscu, pamiątki muzealne oraz regionalne, breloczki, magnesy, długopisy, kubki, książki, albumy, obrazy,  i wiele innych…

Dlatego pamiętaj! Kupując u nas wspierasz lokalną kulturę.

Akcja trwać będzie od 13.05.2020 do 14.06.2020 r.

W przypadku chęci zakupu pocztą prosimy o kontakt telefoniczny: 17 240 22 35.

UWAGA!

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Państwa oraz pracowników Muzeum dostosowaliśmy się do wszelkich wytycznych sanitarno–epidemiologicznych.

Do końca maja pracujemy 6 dni w tygodniu (bez sobót), natomiast od czerwca przez cały tydzień!

Serdecznie zapraszamy!