Powiatowy Piknik Patriotyczny

W dniu 1 sierpnia br. serdecznie zapraszamy na Powiatowy Piknik Patriotyczny z okazji Rocznicy Powstania Warszawskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.30 przed Muzeum Ziemi Leżajskiej.

W programie wydarzenia odbędą się występy artystyczne na zewnętrznej scenie plenerowej. Wystąpią m.in. Zespół “Cantilenae” z Dębna, “Maraton Boogie Giedlarowa”, Jacek Piech z Nowej Sarzyny, Środowiskowy Dom Samopomocy z Jelnej czy Grupa wokalno–kabaretowa „Siódemka” z Sarzyny.  Dla przybyłych przygotowane zostaną miejsca siedzące przed sceną.

W powyższym dniu o symbolicznej godzinie “W” –  17.00 na placu rozlegną się syreny alarmowe a w niebo zostaną wypuszczone balony w barwach narodowych. Dodatkowo plac muzealny zostanie przyozdobiony symbolami narodowymi.

Atrakcją dodatkową będzie musical „Skrzypek na dachu”, wystawiony przez artystów z Teatru Muzycznego „BROADWAY” z GOK Giedlarowa. Musical rozpocznie się o godzinie 19.00.

Ponadto m.in. będzie prezentacja wozu straży pożarnej, policji, udziału żołnierzy z 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, ogródek grillowy, grochówka żołnierska z Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, malowanie twarzy w barwach narodowych, akcenty patriotyczne, bezpłatny dmuchaniec dla dzieci, zwiedzanie wystaw muzealnych  i wiele więcej.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Starosta Leżajski Pan Marek Śliż.

Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Serdecznie zachęcamy do spędzenia 1 sierpnia wspólnie z nami przed Muzeum Ziemi Leżajskiej.