Otwarcie wystawy “Browary Craftowe Polski”

W dniu 13 listopada br.  miało miejsce otwarcie nowej wystawy na Ekspozycji Browarniczej pt. “Browary Craftowe Polski. A-D”. Prezentowane są na niej birofilia z kolekcji p. Adama Dąbka, tj. etykiety, kufle, szklanki, podstawki i inne, pochodzące z polskich browarów craftowych których nazwy rozpoczynają się na litery od A do D.

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: dyrektor Browaru Leżajsk p. Leszek Kałuża wraz z pracownikami, przewodniczący Rady Muzeum p. Antoni Bereziewicz, prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-wschodnich w Leżajsku p. Jacek Płochocki, prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego w Rzeszowie p. Andrzej Szumilas, przedstawiciele Sarzyńskiego Stowarzyszenia Eksploracyjnego “Sarzyńscy Zwiadowcy Historii” z Jelnej.

Wystawa jest częścią Ekspozycji Browarniczej i można ją zwiedzać w godzinach pracy muzeum. Serdecznie zapraszamy.