Fotografie z podróży Pani Agaty Stępniowskiej

Zdjęcia Pani Agaty Stępniowskiej są odzwierciedleniem emocji związanych z czasem i przestrzenią. Przedstawiają dane miejsca, ludzi, kulturę, a także naturę, bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Autorka zaprzecza stereotypowi, że fotografia podróżnicza jest łatwym gatunkiem. Jej warsztat cechuje pełen profesjonalizm, a fotografie powstają dzięki ogromnej kreatywności i łączeniu odrębnych stylów. Autor — Agata Stępniowska, urodzona 12 czerwca 1994 roku. Studentka Wydziału Sztuki, specjalizacji Form projektowych i multimedialnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Od 8 lat zajmuje się fotografią hobbistycznie, a także zawodowo. Serdecznie zapraszamy do galerii Muzeum Ziemi Leżajskiej od 26 lipca 2018r.