Noc Muzeum Ziemi Leżajskiej – relacja

Za nami Noc Muzeów 2021!!!

W ramach tego wydarzenia udostępniliśmy wszystkie nasze wystawy, tj. stałe: historii miasta i regionu, etnograficzno-zabawkarską oraz browarniczą, jak też czasowe: “Ze wsi na Wiejską czyli Marszałek Józef Zych w służbie Ojczyzny, Kościoła i Ziemi Leżajskiej”, “Różaniec i Radło czyli samowystarczalność zakonów duchownych na przestrzeni wieków”, “Browary Kraftowe Polski (K-M)” oraz plenerowa wystawa “Józef Piłsudski i Symon Petlura – twórcy sojuszu polsko-ukraińskiego 1920 roku”.

Atrakcją dodatkową była możliwość zwiedzania dwukondygnacyjnych podziemi Dworu Starościńskiego oraz obejrzenia Sali Konferencyjnej.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie. Jednocześnie prezentujemy kilka ujęć z tego wydarzenia.