Noc Muzeów 2020

Starosta Leżajski Marek Śliż oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Leżajskiej Jacek Kwieciński serdecznie zapraszają na Noc Muzeum. Wydarzenie odbędzie się 27 września br. (niedziela). W ramach imprezy będzie można zwiedzić bezpłatnie wszystkie ekspozycje muzealne zarówno stałe jak i czasowe oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji jakie przygotowali na te dni organizatorzy.

Program wydarzenia:

27 września 2020 r. (niedziela)

Godz. 14.00 – 22:00 bezpłatne zwiedzanie wszystkich ekspozycji muzealnych*

Scena plenerowa przed muzeum

Godz. 17:00 Przeboje muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu Powiatowej Orkiestry „DIVERTIMENTO” z Leżajska pod batutą Michała Grzywny oraz grupy wokalnej Meritum działającej przy MCK w Leżajsku. W repertuarze: „Crimson Tide”, Never enough”, „Chwytam wiatr”, „Polskie drogi” i inne

Godz. 18:15 Spektakl muzyczny Tańczyć do utraty tchu w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego BROADWAY działającego przy GOK Giedlarowa. W programie „Tango milonga”, Tango notturno”, „Libertango”, „polska wersja znanego tanga argentyńskiego „El Choclo”, „Tango andrusowskie” i inne

*Ekspozycje stałe: Historii Miasta i Regionu, Etnograficzno–Zabawkarska, Browarnicza.
Ekspozycje czasowe: Odnaleźć siebie… – wystawa prac osób z niepełnosprawnością, wystawa XI Powiatowego Przeglądu Twórczości Nauczycieli, Browary Craftowe Polski D-K, salonik mieszczański oraz wystawa prac malarskich Roksany Paszek.

Zwiedzanie zostanie wyłączone w trakcie występów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad i zaleceń sanitarnych