Muzeum Ziemi Leżajskiej otrzyma dofinansowanie z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Muzeum Ziemi Leżajskiej po raz kolejny znalazło się w gronie zwycięzców w konkursie grantowym na realizację działań w IV edycji Funduszu Społecznego organizowanego przez Grupę Żywiec.

Otrzymana kwota, tj. 10 000 zł zostanie przeznaczona na realizację wydarzenia ph. “Kultura łączy pokolenia”. Impreza odbędzie się w ramach Europejskiej Nocy Muzeów – 16 maja 2020 r. na placu przed Muzeum Ziemi Leżajskiej i będzie miała charakter rodzinny, a przede wszystkim wielopokoleniowy. Program będzie obejmował m.in. liczne atrakcje, występy artystyczne, widowisko, warsztaty oraz występ gwiazdy wieczoru.

Więcej informacji wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage’u na Facebooku.