Lekcje wielkanocne – podsumowanie

Równocześnie z dumą informujemy, iż w tym sezonie frekwencja osiągnęła rekordowy poziom – w naszych wiosennych zajęciach łącznie udział wzięły aż 873 osoby. Jest to wynik prawie dwukrotnie wyższy niż w roku ubiegłym.
Odbyły się wszystkie z umówionych wcześniej zajęć, w tym jedne gościnnie przeprowadzone w Przedszkolu Miejskim nr 4.

Uczestnikom oraz opiekunom raz jeszcze dziękujemy za docenienie naszej oferty i wspólną, kreatywną pracę. Życzymy Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych i wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmigusa Dyngusa.

Jak zawsze zapraszamy ponownie do Muzeum Ziemi Leżajskiej w celu zwiedzania naszych ekspozycji, zakupu regionalnych pamiątek czy udziału w kolejnych lekcjach. Wracamy bowiem do naszego stałego repertuaru, który wkrótce pojawi się na naszej stronie internetowej w zakładce Edukacja (bezpośredni link: http://muzeum-lezajsk.pl/lekcje/