Konkurs Muzealny

Zabawa konkursowa dla dzieci, młodzieży i rodzin z terenu powiatu leżajskiego.

Pomimo tej trudnej sytuacji w jakiej się obecnie znaleźliśmy pragniemy serdecznie zaprosić dzieci, uczniów szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich oraz całe rodziny z terenu powiatu leżajskiego do wzięcia udziału w internetowej zabawie konkursowej nt. „historii miasta i regionu”, „zabawkarstwa ludowego” oraz „umiejętności plastyczno-artystycznym” o tematyce zbliżających się świąt wielkanocnych.

Zabawa konkursowa ma na celu zaktywizowanie dzieci oraz ich rodziny przebywające w domu do działalności twórczej. Konkurs podzielony jest na cztery oddzielne grupy wiekowe – przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie oraz rodziny. W ramach każdej kategorii zostaną wybrane trzy osoby, które jako nagrody dostaną od Muzeum Ziemi Leżajskiej tradycyjne drewniane zabawki (w tym: ptak klepak, magiczna deseczka, fliper oraz niespodzianka) jak też darmowe karnety rodzinne na kompleksowe zwiedzenie Muzeum Ziemi Leżajskiej z nie określonym terminem ważności karnetu.

Prace należy nadsyłać do dnia 10 kwietnia 2020 roku w formie zdjęcia pracy plastycznej np. rysunku czy pracy przestrzennej jak też w postaci pliku tekstowego na adres informacja@muzeum-lezajsk.pl lub w prywatnej wiadomości na facebook-u podając swoje imię, nazwisko oraz grupę wiekową. Zachęcamy do przesyłania zdjęć z poszczególnych etapów wykonywania prac przedstawiających także Was przy pracy – przy waszej zgodzie opublikujemy te zdjęcia na naszej stronie FB (ku pokrzepieniu serc innych 🙂

Bardzo nam będzie miło gdy po tym ciężkim czasie wykonane prace oraz pisemne opracowania trafią do naszego Muzeum, z których będziemy mogli zorganizować wystawę czasową.

W załączeniu plansze, które zawierają szczegółowe informacje dla poszczególnych kategorii wiekowych. W przypadku pytań prosimy o kontakt 🙂

PAMIĘTAJCIE, TA EPIDEMIA MINIE SZYBCIEJ NIŻ SIĘ POJAWIŁA NATOMIAST DO TEGO CZASU BĄDŹCIE SILNI I JEŚLI TYLKO MOŻECIE ZOSTAŃCIE W DOMU ORAZ STOSUJCIE SIĘ DO WSZELKICH ZASAD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ PRZEKAZYWANYCH POPRZEZ ŚRODKI MASOWEGO PRZEKAZU.