“Holiday Vibe” – relacja z koncertu

W niedzielę 2 lipca br. w grupa wokalna prowadzona przez panią Ewelinę Grabowską „Zawirowani w Pasji” oficjalnie zakończyła rok kulturalny 2022/23. Zwieńczeniem ich wokalnej pracy był koncert “HOLIDAY VIBE”, który przygotowali i który zebrał pełną salę publiczności w muzeum oraz wzbudził wiele pięknych emocji.

Muzeum Ziemi Leżajskiej bardzo dziękuję “Zawirowanym w pasji” za rok pełen muzycznej pracy, której byliśmy świadkami oraz gratuluje wszystkich osiągnięć i współprac. Mimo krótkiego stażu młodzi artyści mają na koncie wiele sukcesów i występów. Muzeum wyraża swoje zadowolenie, że jest tego częścią i że może pomagać w rozwijaniu pasji.

Serdeczne podziękowania kierujmy do rodziców dzieci, za zaangażowanie w wychowanie swoich pociech i rozwijanie w nich to co najlepsze.

Podziękowania także dla publiczności, za chętne uczęszczanie na wydarzenia kulturalne do Muzeum Ziemi Leżajskiej. Podziękowania za nagłośnienie dla Pana Bartłomieja Urbańskiego oraz Panów Mateusza i Waldemara Golików.