Dzień Matki – oferta warsztatów

Serdecznie zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do zapisów na warsztaty tematyczne poświęconeDniu Matki.

Wykonywane na warsztatach prace mogą być również pięknym podarunkiem dla taty czy innego opiekuna dziecka.

Propozycja warsztatów obejmuje następujące tematy:

– Róża na dzień Matki: Interesujące zajęcia dotyczące wyrobu kwiatów z bibuły, krepiny. Kwiat który wręczamy w Dniu Matki jest najpiękniejszym prezentem jeżeli został wykonany samodzielnie przez  dziecko. Dlatego na warsztatach  dzieci przygotują samodzielnie różę z bibuły dla swoich kochanych Mam.

– “Serce na dłoni ” dla Kochanej Mamy: Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki o którym  zawsze pamiętamy. Dlatego na interesujących warsztatach  dzieci przygotują  z masy solnej prezent,  niespodziankę dla swoich kochających Mam. Następnie serce z masy solnej udekorują ozdobami , koralikami itp.

– Laurka dla Mamy lub Taty –  drewniane serce:  Klasyczny prezent dla kochanego rodzica w nowej i wyjątkowej odsłonie. Po krótkim wstępie dzieci otrzymują drewnianą laurkę z wyciętym sercem, którą ozdabiają według własnego pomysłu. Do dyspozycji dostają m.in. farby, brokat, kolorowe papiery i różnorodne elementy do naklejania. Samodzielnie udekorowana laurka będzie doskonałym prezentem na Dzień Mamy i Taty.

Szczegóły dot. kontaktu, ceny warsztatów oraz grupy docelowej przedstawiamy Państwu na załączonych kartach.

Serdecznie zapraszamy.