Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny – zaproszenie

W związku z promocją publikacji o tradycjach bibułkarskich w powiecie leżajskim Muzeum Ziemi Leżajskiej ogłasza konkurs plastyczny prac o tematyce bożonarodzeniowej.

Wśród prac konkursowych mogą się znaleźć: stroiki świąteczne, bombki, aniołki, choinki, pająki itp. Wykonane tradycyjnymi metodami bibułkarskimi oraz z użyciem współczesnych, dowolnych technik.

Udział w konkursie należy zgłosić do 15 grudnia 2023 r. pod numerem telefonu: 17 240 22 35 wew. 15.

W związku z przygotowaniem wystawy prace należy składać do końca grudnia 2023 r. w budynku głównym Muzeum Ziemi Leżajskiej (punkt informacyjny).

Promocja publikacji wraz z otwarciem wystawy i ogłoszeniem wyników konkursu odbędzie się w miesiącu styczniu 2024 r. w Muzeum Ziemi Leżajskiej. O dokładnym terminie poinformujemy Państwa telefonicznie.

Zaproszenie do udziału w konkursie prac plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej, kierujemy głównie do: Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Dziennego Pobytu, Klubów Seniora, Zakładów Aktywności Zawodowej funkcjonujących na terenie powiatu leżajskiego, jak też spoza jego granic. Zapraszamy również do udziału w konkursie osoby prywatne nie zrzeszone w w/w ośrodkach.