Warsztaty muzealne dla przedszkoli i szkół

Bardzo cieszymy się z powrotu dzieci i uczniów do szkół i przedszkoli, w związku z czym zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe oraz średnie z terenu powiatu leżajskiego jak też spoza jego granic, na specjalnie zorganizowane warsztaty i lekcje tematyczne w Muzeum Ziemi Leżajskiej. Mamy nadzieję, że bieżący rok szkolny będzie bogaty w naukę i ciekawe doznania nie tylko w ramach zajęć szkolnych i przedszkolnych, lecz także w postaci uczestnictwa w proponowanych przez nas zajęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tematów i opisów lekcji, czasu trwania, grup docelowych oraz kosztów zamieszczone zostały poniżej.

Lekcje realizowane są wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 17 240 22 35 wew. 15 w godzinach pracy Muzeum, mailowy pod adresem: informacja@muzeum-lezajsk.pl, lub osobiście w Muzeum w punkcie kasowo-informacyjnym.

Jednocześnie w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego życzymy wszystkim placówkom oświatowym wielu sukcesów, pomyślności oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.